Piotr Nowak

Psycholog, seksuolog

Absolwent warszawskiej WSFiZ na kierunku  psychologia,  o specjalności Seksuologia Kliniczna i Sądowa. Obecnie, aktywny członek  Polish Psychologist’s Association  z siedzibą w Londynie.

Pierwszy w Polsce, podjął się napisania  pracy magisterskiej, na temat „Inteligencji Emocjonalnej u Singli”, pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa- Starowicza. Wypowiadał się,  jako specjalista od spraw singli m. in.  czasopismach takich jak Playboy. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.

Posiada 5 certyfikatów psychologiczno-seksuologicznych słynnego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Zawodowo, zajmuje się terapią konfliktów małżeńskich, terapią zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn, psychoedukacją, czy też edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również coachingiem personalnym. Pomaga parom w sytuacjach przedrozwodowych oraz rozwodowych.

Obecnie jest administratorem forum w projekcie psycho-edukacyjnym który wchodzi w każdym kraju Unii Europejskiej www.sekswychowanie.pl.

Artykuły:

Dlaczego unikamy seksu? Oto trzy najczęstsze przyczyny

Najważniejsza jest samoakceptacja

SEKS W ROZMIARZE XXL