REJESTRACJA TELEFONICZNA : +48 535 456 780

Katarzyna Kasprzyk

Dyplomowany Coach, trener emisji głosu

Dyplomowany Coach, trener emisji głosu, wykładowca akademicki.

Absolwentka Kwalifikacyjnych Studiów Podyplomowych Emisja głosu Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Coaching w życiu i biznesie WSM w Warszawie. Wykładowca akademicki przedmiotów: Emisja głosu coaching i rozwój, wystąpienia publiczne, kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w organizacjach.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności komunikacyjnych, emisji głosu, wystąpień publicznych z wykorzystaniem technik aktorskich, autoprezentacji. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń rozwijających dla nauczycieli, trenerów, menedżerów, handlowców. Swoje doświadczenie trenerskie kształtowała w wielu projektach europejskich, jak również we współpracy z
partnerami biznesowymi.

Autorka programów coachingowych mających na celu wzmocnienie pewności siebie, rozwinięcie kwalifikacji zawodowych i osobistych m.in.: Warsztat mówcy – czyli siła głosu, Autoprezentacja Trenera oraz projektów Centrum Aktywności Zawodowej i Coachingu. Prowadziła wiele koncertów oraz wydarzeń kulturalnych.

Jest laureatką ogólnopolskich festiwali piosenki, występowała w wielu sztukach teatralnych m.in. na deskach Teatru Na Woli. Jako wokalistka pracowała z wybitnymi artystami m.in. Eugeniuszem Majchrzakiem, Janem Pietrzakiem i Januszem Zakrzeńskim.