fbpx

dr Agnieszka Kolek

 

PSYCHOLOG

PSYCHOTERAPEUTA

 

KONTAKT DLA STUDENTÓW: +48 534 888 058

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka kierunku psychologia kliniczna (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Obroniła rozprawę doktorską dotyczącą uzależnień od Internetu oraz mediów mobilnych u młodych dorosłych (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie). Absolwentka studiów podyplomowych „Kryzysy psychologiczne i interwencja kryzysowa” (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie).

Ukończyła Całościowy Kurs Psychoterapii, który posiada akredytację sekcji naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła kurs z zakresu poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń lękowych.

Ukończyła szkolenie New Experience for Survivors of Trauma (NEST), z zakresu udzielania pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniem traumy (zaniedbania, przemocy i/lub strat prokreacyjnych).

Ukończyła szkolenie w Centrum Terapii Lew-Starowicz, z zakresu pracy terapeutycznej z parą po zdradzie.

Ukończyła szkolenie z zakresu terapii par i terapii zaburzeń seksualnych.

Członek Zespołu Pedagogiki Medialnej przy Komitecie Badań Pedagogicznych PAN.

Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuje pod superwizją kliniczną.

 DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywała: w Klinice Psychiatrii Sądowej (oddział o wzmocnionym zabezpieczeniu) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (staż psychoterapeutyczny), w Ośrodku Pomocy Społecznej, Dziennym Domu Pomocy Społecznej i w poradni psychologicznej.

Od pięciu lat prowadzi na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zajęcia dydaktyczne na kursach doskonalących dla terapeutów i specjalistów.

Interesuje się mechanizmami uzależnienia od urządzeń mobilnych, Internetu, gier komputerowych oraz portali społecznościowych. Brała udział w projekcie tworzenia programu profilaktycznego młodzieży uzależnionej od multimediów z ramienia Fundacji Polskiej Akademii Nauk. Bada skutki patologicznego nadużywania mediów (infoholizm, telemania, fonoholizm). Twórca autorskiego szkolenia „Bajkoterapia kliniczna”.

KONSULTACJE I TERAPIA PAR W OBSZARZE:

Sytuacji kryzysowych i konfliktowych w związku lub rodzinie (zdrada, rozwód, śmierć)

Naprawy komunikacji w związku, rodzinie

Wsparcie psychologiczne dla par spodziewających się dziecka

Problemów wychowawczych w rodzinie (konflikty na linii rodzic-dziecko, skuteczne wprowadzenie kar i nagród dla dziecka / nastolatka, poprawa relacji w rodzinie)

KONSULTACJE I TERAPIA DOROSŁYCH W OBSZARZE:

Zaburzeń nerwicowych (zaburzenia lękowe)

Zaburzeń depresyjnych (obniżenie nastroju, depresja, depresja poporodowa)

Wsparcie w rozwoju osobistym, a także we wprowadzaniu konstruktywnych zmian w życiu

Nieśmiałości, fobii społecznej

Problemów w relacjach

Zaburzeń snu

Redukcji stresu

Diagnostyki psychologicznej (testy)

Poznaj opinie naszych Pacjentów:

Trafiłam do Pani Agnieszki Kolek w zaawansowanej ciazy z natłokiem myśli i lękami. Czułam się fatalnie i nie umiałam sama poradzić sobie z ogromnym strachem. Każdy dzień to było ptrzetrwanie. Już po pierwszej wizycie i rozmowie z Panią Agnieszką poczułam ulgę 🙂 spokojnie i ze zrozumieniem wyjaśniła mi ze nic złego się nie dzieje. Każda następna godzina terapii pomaga mi wrócić do rzeczywistości. Jestem szczęśliwa ze trafiłam do Pani Agnieszki dzięki temu poznałam siebie i umie radzić sobie ze swoją wrażliwością. Pani Agnieszka jest serdeczną, wspaniałą osobą ale przedewszytkim świetnym terapeutą. Uczestniczenie w terapii u Pani Agnieszki to nie tylko pomoc samemu sobie ale również własny rozwój 🙂

Natalia

Panią Agnieszkę cechuje niezwykła inteligencja, wiedza i empatia. Potrafi sprawić by się jej zaufało i czuło, że przy jej wsparciu przechodzi się na drugą stronę mocy 😉

Bardzo polecam

Krzysztof

znanylekarz.pl

Gorąco polecam Panią psycholog Agnieszkę Kolek. Z córką trafiłyśmy do Pani Agnieszki po paromiesięcznych wędrówkach po gabinetach psychologicznych. I wreszcie okazało się że są jednak profesjonaliści :).
Moja córka nie dość że otworzyła się przed Panią Agnieszką to zaczęła rozmawiać ze mną :). Może nie od razu w sposób w jaki byśmy sobie obydwie życzyły ale z czasem b spokojnie i treściwie.
Dziękujemy Pani Agnieszko za odnalezienie dla Nas drogi porozumienia a jednocześnie poprawy atmosfery w Naszym domu.
I co najważniejsze chęci do dalszego naprawiania naszych poranionych dusz 🙂
Wielkie dzięki 🙂

Karola i Edyta

facebook

Pracujemy w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików poszczególnych Specjalistów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na wizytę - ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

tel. +48 535 456 780

Adres Poradni

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)