dr Agnieszka Kolek

Psycholog, psychoterapeuta

Kierownik Zespołu Terapeutów w Poradni Centrum. 

Absolwentka kierunku psychologia kliniczna (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Obroniła rozprawę doktorską dotyczącą uzależnień od Internetu oraz mediów mobilnych u młodych dorosłych (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie). Absolwentka studiów podyplomowych „Kryzysy psychologiczne i interwencja kryzysowa” (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Ukończyła Całościowy Kurs Psychoterapii, który posiada akredytację sekcji naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła kurs z zakresu poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń lękowych. Ukończyła szkolenie New Experience for Survivors of Trauma (NEST), z zakresu udzielania pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniem traumy (zaniedbania, przemocy i/lub strat prokreacyjnych). Ukończyła szkolenie w Centrum Terapii Lew-Starowicz, z zakresu pracy terapeutycznej z parą po zdradzie. Ukończyła szkolenie z zakresu terapii par i terapii zaburzeń seksualnych. Członek Zespołu Pedagogiki Medialnej przy Komitecie Badań Pedagogicznych PAN. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją kliniczną.

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywała: w Klinice Psychiatrii Sądowej (oddział o wzmocnionym zabezpieczeniu) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (staż psychoterapeutyczny), w Ośrodku Pomocy Społecznej, Dziennym Domu Pomocy Społecznej i w poradni psychologicznej. Od pięciu lat prowadzi na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zajęcia dydaktyczne na kursach doskonalących dla terapeutów i specjalistów. Interesuje się mechanizmami uzależnienia od urządzeń mobilnych, Internetu, gier komputerowych oraz portali społecznościowych. Brała udział w projekcie tworzenia programu profilaktycznego młodzieży uzależnionej od multimediów z ramienia Fundacji Polskiej Akademii Nauk. Bada skutki patologicznego nadużywania mediów (infoholizm, telemania, fonoholizm). Twórca autorskiego szkolenia „Bajkoterapia kliniczna”.

KONTAKT DLA STUDENTÓW: +48 534 888 058

Prowadzi konsultacje i terapię dorosłych w obszarze:

 • Zaburzeń nerwicowych (zaburzenia lękowe)
 • Zaburzeń depresyjnych (obniżenie nastroju, depresja, depresja poporodowa)
 • Wsparcie w rozwoju osobistym, a także we wprowadzaniu konstruktywnych zmian w życiu
 • Nieśmiałości, fobii społecznej
 • Problemów w relacjach
 • Zaburzeń snu
 • Redukcji stresu
 • Diagnostyki psychologicznej (testy)

Prowadzi konsultacje i terapię par w obszarze:

 • Sytuacji kryzysowych i konfliktowych w związku lub rodzinie (zdrada, rozwód, śmierć)
 • Naprawy komunikacji w związku, rodzinie
 • Wsparcie psychologiczne dla par spodziewających się dziecka
 • Problemów wychowawczych w rodzinie (konflikty na linii rodzic-dziecko, skuteczne prowadzenie kar i nagród dla dziecka / nastolatka, poprawa relacji w rodzinie)

Trafiłam do Pani Agnieszki Kolek w zaawansowanej ciazy z natłokiem myśli i lękami. Czułam się fatalnie i nie umiałam sama poradzić sobie z ogromnym strachem. Każdy dzień to było ptrzetrwanie. Już po pierwszej wizycie i rozmowie z Panią Agnieszką poczułam ulgę 🙂 spokojnie i ze zrozumieniem wyjaśniła mi ze nic złego się nie dzieje. Każda następna godzina terapii pomaga mi wrócić do rzeczywistości. Jestem szczęśliwa ze trafiłam do Pani Agnieszki dzięki temu poznałam siebie i umie radzić sobie ze swoją wrażliwością. Pani Agnieszka jest serdeczną, wspaniałą osobą ale przedewszytkim świetnym terapeutą. Uczestniczenie w terapii u Pani Agnieszki to nie tylko pomoc samemu sobie ale również własny rozwój 🙂

Natalia

Panią Agnieszkę cechuje niezwykła inteligencja, wiedza i empatia. Potrafi sprawić by się jej zaufało i czuło, że przy jej wsparciu przechodzi się na drugą stronę mocy 😉

Bardzo polecam

Krzysztof

Znanylekarz.pl

Gorąco polecam Panią psycholog Agnieszkę Kolek. Z córką trafiłyśmy do Pani Agnieszki po paromiesięcznych wędrówkach po gabinetach psychologicznych. I wreszcie okazało się że są jednak profesjonaliści :).
Moja córka nie dość że otworzyła się przed Panią Agnieszką to zaczęła rozmawiać ze mną :). Może nie od razu w sposób w jaki byśmy sobie obydwie życzyły ale z czasem b spokojnie i treściwie. Dziękujemy Pani Agnieszko za odnalezienie dla Nas drogi porozumienia a jednocześnie poprawy atmosfery w Naszym domu. I co najważniejsze chęci do dalszego naprawiania naszych poranionych dusz 🙂
Wielkie dzięki 🙂

Karola i Edyta

Facebook

Chcesz skorzystać z konsultacji?

 

Zadzwoń: +48 535 456 780

 

Pracujemy w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików poszczególnych Specjalistów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na wizytę - ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

tel. +48 535 456 780

Nasze lokalizacje

BIAŁOŁĘKA - TARCHOMIN:

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE:

ul. Świętokrzyska 20, lok. 407 (4 piętro)