INFORMACJE I ZAPISY: +48 535 456 780 ADRES PORADNI: ul. Modlińska 199A/51, Warszawa-Białołęka

lek. Adam Bajguz

Lekarz psychiatra

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w Psychiatrii Ogólnej.

Od 2005 roku pracował w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w IV Klinice Psychiatrycznej,w tym czasie także wieloletni pracownik Oddziału Psychiatrycznego w Szpitalu Bielańskim.

Posiada doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych i niesieniu pomocy osobom związanym z człowiekiem uzależnionym. Interesuje się etiopatogenezą zaburzeń afektywnych, depresji, subdepresji, zaburzeń lękowych i nerwicowych oraz interwencyjną pomocą w sytuacjach kryzysowych. Praca na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym i pełnione tam dyżury zaowocowały znajomością zasad negocjacji z osobami agresywnymi, diagnostyki i leczenia psychoz.

Obecnie opiniodawca Rodzinnego Ośrodka Konsultacyjno-Diagnostycznego przy Sądzie Warszawa-Praga, a także diagnosta w Poradni Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu i Osób Współuzależnionych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

„Ze swojej strony mogę Państwu zaoferować empatię, szczerość i zrozumienie. Jestem otwarty i tolerancyjny. Osobie przychodzącej po pomoc udzielam jej zgodnie z wiedzą i nabytym doświadczeniem. Jeśli jednak uznam, że niezbędna jest interwencja specjalisty z większym w doświadczeniem w danej dziedzinie zaoferuje Państwu dalszy kierunek postępowania. Nigdy nie zostawiam pacjenta bez pomocy.”

Karen Horney

"Wierzę, że człowiek może zmieniać się

i nie ustawać w przemianie tak długo,

jak żyje."

Poradnia pracuje w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików naszych specjalistów.

W związku z powyższym wszelkie INFORMACJE ORAZ ZAPISY NA WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE.

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

Zadzwoń do nas

+48 535 456 780

Napisz do nas

info@poradniacentrum.pl

Adres Poradni

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)