fbpx

Liliana Błaszczyk

 

PSYCHOLOG

PSYCHOTERAPEUTA

„W swojej pracy traktuje każdą osobę i jej problemy indywidualnie, dobierając odpowiednie metody terapeutyczne do potrzeb i sytuacji danego pacjenta.”

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU, posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Ośrodku Wsparcia przy Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”.

Pracuje także jako psycholog i terapeuta środowiskowy, udzielając wsparcia m.in. osobom ze schizofrenią i zaburzeniami odżywiania.

W ZAKRESIE PSYCHOTERAPII PRACUJE Z OSOBAMI DOROSŁYMI DOŚWIADCZAJĄCYMI:

Pogorszonego nastroju, nasilonego smutku, lęku, złości, „huśtawek” emocjonalnych
Trudności w relacjach z innymi
Problemów z samooceną
Stresu
Poczucia braku sensu życia
Braku motywacji, chronicznego zmęczenia
Przygnębiających myśli
Samotności
Trudności w codziennym funkcjonowaniu
A także z osobami, które nie doświadczają kryzysu, lecz chciałyby skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty, aby lepiej poznać siebie, zwiększyć swoją samoświadomość i wzmocnić własne zasoby.

Pracujemy w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików poszczególnych Specjalistów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na wizytę - ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

tel. +48 535 456 780

Adres Poradni

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)