fbpx

Paulina Pawełczyk-Jabłońska

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk, interwent kryzysowy. Ukończyła studia na kierunku psychologia, specjalność kliniczna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończyła studia podyplomowe z Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa Psychologicznego. Na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki. Obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji, która posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Mokotowskim Oddziale Dziennym, Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, w którym pomagała osobom doświadczającym kryzysów psychicznych, będących w trudnej sytuacji życiowej oraz ofiarom przemocy. Pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia- Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej, w którym wspierała merytorycznie i szkoliła Zespół Dietetyków Centrum Dietetycznego Online oraz pomagała osobom zmagającym się z nadmiernymi kilogramami i jedzeniem emocjonalnym. Obecnie zajmuję się psychoterapią CBT osób dorosłych oraz prowadzi zajęcia dla studentów. Ceni sobie profesjonalne podejście do pacjenta, dlatego swoją pracę kliniczną poddaję regularnej superwizji.

Pracujemy w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików poszczególnych Specjalistów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na wizytę - ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

tel. +48 535 456 780

Adres Poradni

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)