REJESTRACJA TELEFONICZNA : +48 535 456 780
Piotr Nowak

Piotr Nowak

psycholog, seksuolog

Absolwent warszawskiej WSFiZ na kierunku psychologia, o specjalności Seksuologia Kliniczna i Sądowa. Obecnie, aktywny członek Polish Psychologist’s Association z siedzibą w Londynie.

Aktualnie w trakcie kursu psychoterapii Katowickiego Instytutu Psychoterapii, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Pierwszy w Polsce, podjął się napisania pracy magisterskiej, na temat „Inteligencji Emocjonalnej u Singli”, pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa- Starowicza. Wypowiadał się, jako specjalista od spraw singli m. in. czasopismach takich jak Playboy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.

Posiada 5 certyfikatów psychologiczno-seksuologicznych słynnego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Zawodowo, zajmuje się terapią konfliktów małżeńskich, terapią zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn, psychoedukacją, czy też edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również coachingiem personalnym.

Pomaga parom w sytuacjach przedrozwodowych oraz rozwodowych. Obecnie jest administratorem forum w projekcie psycho-edukacyjnym, który wchodzi w każdym kraju Unii Europejskiej www.sekswychowanie.pl.