fbpx

Adam Bajguz

 

LEKARZ PSYCHIATRA

„Ze swojej strony mogę Państwu zaoferować empatię, szczerość i zrozumienie. Jestem otwarty i tolerancyjny. Osobie przychodzącej po pomoc udzielam jej zgodnie z wiedzą i nabytym doświadczeniem. Jeśli jednak uznam, że niezbędna jest interwencja specjalisty z większym w doświadczeniem w danej dziedzinie zaoferuje Państwu dalszy kierunek postępowania. Nigdy nie zostawiam pacjenta bez pomocy.”

WYKSZTAŁCENIE

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w Psychiatrii Ogólnej.

Od 2005 roku pracował w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w IV Klinice Psychiatrycznej,w tym czasie także wieloletni pracownik Oddziału Psychiatrycznego w Szpitalu Bielańskim.

Obecnie opiniodawca Rodzinnego Ośrodka Konsultacyjno-Diagnostycznego przy Sądzie Warszawa-Praga, a także diagnosta w Poradni Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu i Osób Współuzależnionych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

DOŚWIADCZENIE

Posiada doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych i niesieniu pomocy osobom związanym z człowiekiem uzależnionym.

Interesuje się etiopatogenezą zaburzeń afektywnych, depresji, subdepresji, zaburzeń lękowych i nerwicowych oraz interwencyjną pomocą w sytuacjach kryzysowych.

Praca na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym i pełnione tam dyżury zaowocowały znajomością zasad negocjacji z osobami agresywnymi, diagnostyki i leczenia psychoz.

W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Znający się na rzeczy. Bardzo dobry „słuchacz” , służący radą… Jestem bardzo zadowolona, i nie zamieniłabym tego doktora na żadnego innego.

Marta

znanylekarz.pl

Lekarz o bardzo dobrym i ciepłym podejściu. Nie czułam się jakbym była u lekarza, tylko rozmawiała ze znajomym. W porównaniu z innymi psychiatrami, u których byłam, naprawdę nie czułam się traktowana przedmiotowo. Szczerze polecam

Anna

rankinglekarzy.pl

Pracujemy w nieregularnych godzinach, które uzależnione są od grafików poszczególnych Specjalistów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapisać się na wizytę - ZADZWOŃ DO NAS!

Informacje i zapisy telefoniczne

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, w godz. 9:00 - 21:00

tel. +48 535 456 780

Adres Poradni

ul. Modlińska 199A, lok. 51 (5 piętro)